Fiyatlandırma Ve Promosyon Politikası

NOTEDU, ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içeriklerinizi pazarlamanıza yardımcı olabilecek belirli Pazarlama Programları sunar. NOTEDU halihazırda geçerli Pazarlama Programları'nı ve şartlarını belirli zamanlarda güncelleyebilecektir. NOTEDU'nun Fiyatlandırma ve Promosyon Politikasında dilediği zaman değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Pazarlama Programları aracılığıyla satılan ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz için alıcıların ödediği tutarların sabit olmadığını ve NOTEDU'nun bu tutarlar ile ilgili Pazarlama Programları dahilinde hangi ders notu ve/veya içeriği sunacağını tamamen kendi takdirine bağlı olarak belirleyebileceğini kabul ediyorsunuz. NOTEDU, ayrıca Pazarlama Programları ile bağlantılı olarak herhangi bir minimum düzeyde başarıyı garanti etmez. Pazarlama Programlarına dahil edilecek ders notu ve/veya içerikleriniz 'in seçilmesi NOTEDU’nun ders notu ve/veya içerikleriniz 'i veya Siz'i desteklemesi anlamına gelmemektedir.

NOTEDU üyesi olan her kullanıcı ‘Genel Pazarlama Programı’ na dahil olmak zorundadır. ‘Genel Pazarlama Programı’ ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içeriklerinizin satışlarını artırmaya yönelik bir programdır. Buna göre NOTEDU belirli günlerde Sitenin tamamını kapsayacak şekilde indirim yapabilir, ders notları ve/veya kendinizin oluşturduğu içeriklerinizi promosyon amaçlı alıcılara ücretsiz verebilir. ‘Genel Pazarlama Programı’ aracılığı ile ders notları ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleri satışınızda size ödenecek ücret, alıcının ödediği Net tutarın yüzde altmışı (%60) olacaktır.

‘Kişiye Özel Pazarlama Programları’ NOTEDU’daki gelirinizi maksimize etmenizi sağlayacak bir programdır. Ders notları ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleri, tercih hakkı kendisinde olmak şartıyla kullanıcılara gönderilen iletişim platformları, üçüncü taraf platformları, dijital pazarlama ve ücretli reklamlar ile tanıtılabilir. ‘Kişiye Özel Pazarlama Programları’na katılmayı tercih ederseniz NOTEDU'dan alacağınız ücret, ders notları ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleri satışınızda alıcının ödediği Net tutarın yüzde yirmi beşi (%25) olacaktır. ‘Kişiye Özel Pazarlama Programları'ndan istediğiniz zaman çıkabilirsiniz ancak bir Pazarlama Programı'ndan çıkmanız halinde ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içeriklerinize Pazarlama Programı altında uygulanan ve çıkış zamanında geçerli indirimler, kampanyalar veya promosyonlar tamamlanana kadar aktif kalacaktır. Ayrıca belirli indirimlerin, kampanyaların veya promosyonların uygulanabilirlik durumuna göre sınırlı olabileceğini ve tüm satış, kampanya veya promosyonların ders notlarınız ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz için geçerli olmayacağını onaylamış ve kabul etmiş olursunuz. ‘Kişiye Özel Pazarlama Programları’na katılım ayarlarınızı Hesabım sayfasından değiştirebilirsiniz.

NOTEDU üzerinden her hangi bir pazarlama programına dahil olmadan, dilediğiniz zaman oluşturduğunuz bir kupon kodunu kullanarak ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz 'i tanıtma yöntemiyle satışlarınızı artırabilirsiniz.

Yayıncı olarak ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz'i NOTEDU’da Hesabım sayfasında verilen talimatlara uygun olarak hazırlamış olduğunuz bir kupon kodu (“Kupon Kodu”) yoluyla tanıtarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Kupon Kodunuzu girerek ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz’i satın alan alıcı tarafından ödenen Net Tutarın yüzde seksenini (%80) alacaksınız.

Kupon Kodlarını kullanarak ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz'i fiyatı 1TL’nin altına düşmediği sürece, dilediğiniz indirim düzeyinde sunabilirsiniz. Alternatif olarak, ders notu ve/veya kendinizin oluşturduğu içerikleriniz'i ‘Ücretsiz Kupon Kodu’ oluşturarak da sunabilirsiniz . Filli indirim, yuvarlama işlemlerine bağlı olarak daha yüksek olabilecektir.