50 TL'lik Not Sat Spotify'dan 1 Aylık Premium Üyelik Kazan

50 TL'lik Not Sat Spotify'dan 1 Aylık Premium Üyelik Kazan
Kampanya

2016-2017 ders yılı sonuda kadar sattığın her 50TL'lik notta Spotify'dan 1 Aylık Premium Üyelik kazanabilirsin.

Tüm Notedu üyeleri 01.03.2017 – 30.06.2017 arasında sattıkları ders notları ile Spotify'dan 1 Aylık Premium Üyelik kazanma şansı yakalıyor. Belirtilen tarihler içerisinde 50TL ve üzeri not satan kullanıcı, sattığı her 50TL'lik not için 1 Aylık Premium Spotify üyeliğinin sahibi olacak.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya Notedu Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi ‘NOTEDU’ tarafından düzenlenmekte olup, 01.03.2017 – 30.06.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Katılımcılar arasından kampanya tarihleri arasında 50TL ve üzeri not satan kullanıcı, sattığı her 50TL'lik not için 1 Aylık Premium Spotify üyeliği kazanacaktır.
 • Hediye premium üyelik hak kazanan kişiye e-posta yolu ile gönderilecektir.
 • Hediye çeki kullanımında Spotify tarafından belirlenen şartlar geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde 1 kullanıcı en fazla 5 adet hediye kazabilir.
 • Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı hediye çeki hakkı kazanamayacak olup, Notedu Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararın tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • NOTEDU kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden veya herhangi bir teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından NOTEDU sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. NOTEDU katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir, internete bağlantı ve data ücreti katılımcıya aittir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.
 • Kazanılan hak veya hediye devredilemez, satılamaz, iade edilemez, nakde çevrilemez.
 • Kampanya tüketicilere yönelik olup, sadece bireysel tüketiciler katılabilir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran NOTEDU tarafından yapılacaktır.
 • NOTEDU katılım ve kullanım koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirme veya kampanyayı istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için https://notedu.com/kampanyalar/50-TLlik-not-sat-Spotifiy-1-aylik-uyelik-kazan uzantılı NOTEDU sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Kullanım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Bu kampanya NOTEDU tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. NOTEDU sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde NOTEDU’nun hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve kampanya katılım koşullarına https://notedu.com/kampanyalar/50-TLlik-not-sat-Spotifiy-1-aylik-uyelik-kazan uzantılı internet sitesinden veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

* Spotify marka ve logosu Spotify AB'ye aittir. Tüm hakları saklıdır.