D&R'dan 100TL Hediye Çeki Kampanyası

Kampanya

Ders notu yükle D&R'dan hediye çeki kazanma şansı yakala. Daha çok yükle şansını arttır.

Tüm Notedu üyeleri 25.10.2016 – 30.11.2016 arasında yükledikleri ders notları ile D&R'dan 100TL değerinde hediye çeki kazanma şansı yakalıyor. Belirtilen tarihler içerisinde en çok ders notunu yükleyen kullanıcı anında çekilişsiz kurasız 100TL'lik hediye çekinin sahibi olacak.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya Notedu Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi ‘NOTEDU’ tarafından düzenlenmekte olup, 25.10.2016 – 30.11.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Katılımcılar arasından kampanya tarihleri arasında editör onayından geçmiş olmak şartıyla NOTEDU’ya en fazla ders notunu yükleyen kişi D&R'dan 100 TL tutarında hediye çeki kazanacaktır.
 • Hediye çekine hak kazanan kişiye posta yolu ile gönderim yapılacaktır. Hediyenin teslim edilebilmesi için katılımcıların Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bir adres göstermeleri zorunludur.
 • D&R için, 100TL'lik hediye çeki, müşteri tarafından ilgili mağaza kasiyerine verilecek ve kasiyer, çekin üzerindeki şifreyi alarak katılımcının kampanyadan yararlanmasını sağlayacaktır. Hediye çeki kullanımında D&R tarafından belirlenen şartlar geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde 100 adetten daha az ders notu yüklendiği takdirde kampanya süresi bir ay daha uzatılacaktır.
 • Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı hediye çeki hakkı kazanamayacak olup, Notedu Bilgi Teknolojileri Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararın tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • NOTEDU kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden veya herhangi bir teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından NOTEDU sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. NOTEDU katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir, internete bağlantı ve data ücreti katılımcıya aittir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.
 • Kazanılan hak veya hediye devredilemez, satılamaz, iade edilemez, nakde çevrilemez.
 • Kampanya tüketicilere yönelik olup, sadece bireysel tüketiciler katılabilir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran NOTEDU tarafından yapılacaktır.
 • NOTEDU katılım ve kullanım koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirme veya kampanyayı istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için https://notedu.com/kampanyalar/D-n-R-100TL-hediye-ceki-kampanyasi uzantılı NOTEDU sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Kullanım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Bu kampanya NOTEDU tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. NOTEDU sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde NOTEDU’nun hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve kampanya katılım koşullarına https://notedu.com/kampanyalar/D-n-R-100TL-hediye-ceki-kampanyasi uzantılı internet sitesinden veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

* D&R marka ve logosu Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.ye aittir. Tüm hakları saklıdır.